Про нас

Про нас

Ми - магазин текстилю для дітей, який пропонує високоякісну та стильну постільну білизну для вашої дитини. Наші продукти виготовлені з натуральних матеріалів та передбачаються довготривалим використанням. Ми знаємо, наскільки важливо забезпечити свою дитину комфортним та здоровим сном, тому ми прагнемо забезпечити вам це найкращими рішеннями.

Наш підхід

З турботою про дитяче здоров‘я, для нашого текстилю ми обрали тканини високої якості. Сатин,муслин,фланель та піке, на якому друкуються наші авторські принти, сертифіковані GOTS (світовий органічний стандарт для текстилю), що свідчить про їх екологічність. Обираючи текстиль від Fabrikkids, Ви обираєте не лише комфортний, а й безпечний сон дитини

Про тканини

Наша компанія використовує тільки якісні тканини для виготовлення постільної білизни. Ми впевнені, що комфорт сну залежить від якості матеріалу. Тому ми використовуємо тільки сатин, муслін та фланель, які є м’якими, легкими та довговічними. Вони не викликають алергії, не випадають та залишаються яскравими протягом довгого часу. Ми гарантуємо високу якість нашої продукції та задоволення наших клієнтів.

Детальніше