Обмін та повернення

Отримання замовлення

При отриманні замовлення обов’язково перевіряйте його цілісність, комплектність і зовнішній вигляд. У випадку виявлення невідповідності товару замовленню необхідно відмовитись від його отримання, для чого необхідно заповнити заяву, яка вкладена в посилку.

Якщо при отриманні ви не перевірили замовлення у відділені і вирішили в подальшому повернути товар, посилаючись на його пошкодження, невідповідність замовленню, _________ (сайт) може відмовити в прийнятті повернення через неможливість встановити причину і момент виникнення пошкодження (некомплектності).

Якщо при отриманні ви не перевірили замовлення у відділені і вирішили в подальшому повернути товар, посилаючись на його пошкодження, невідповідність замовленню,_________ (сайт) може відмовити в прийнятті повернення через неможливість встановити причину і момент виникнення пошкодження (некомплектності).

Повернення товару

Товар належної якості, який ви придбали на сайті ____________________ можливо повернути протягом14 календарних днів з моменту його отримання. Ми залишаємо за собою право на відмову в поверненні, якщо звернення на повернення коштів надійшло після завершення встановленого терміну або вироби були у використанні і не відповідають умовам повернення.

Поверненню підлягає тільки новий товар, який не має слідів використання і не експлуатувався, при дотриманні наступних умов:

1. Збереження товарного вигляду і споживчих якостей;
2. Відсутність слідів експлуатації
3. Збереження ярликів, бірок і захисних плівок
4. Цілісність, недоторканність і збереження всіх частин індивідуальної упаковки. Для повернення замовлення необхідно заповнити і додати заяву на повернення, яка вкладена у відправлення і відправити Новою Поштою за адресою ___________

Звертаємо вашу увагу, що для вашої безпеки, після кожного повернення, проводиться дезінфекція товару шляхом відпарювання!

Повернення коштів

Повернення коштів відбувається на вашу банківську картку. Термін повернення відраховується від моменту надходження товару на наш склад. Середній термін повернення 5-7 робочих днів.